Klub Študentov Ilirska Bistrica

Naključni fotografiji

fak0821 DSCN7581

O klubu

Klub študentov Ilirska Bistrica je prostovoljno, samostojno, nepridobitno združenje študentov in dijakov, ki živijo na območju upravne enote Ilirska Bistrica, z namenom povezovanja, izobraževanja in dvigovanja kulturne ravni njihovih članov. Poleg združevanja študentov in dijakov so cilji kluba še sodelovanje z ostalimi študentskimi organizacijami in združenji v Sloveniji, skrb za izvajanje obštudijskih dejavnosti članov, popestritev kulturnega in družabnega delovanja, pomoč pri študiju in izvajanje programov, ki vplivajo na socialno-ekonomski položaj članov kluba. V ta namen klub prireja in organizira razne strokovne, kulturne, zabavne in športne prireditve, potovanja, ekskurzije, humanitarne akcije, izobraževalne tečaje.

NASLOV

Klub študentov Ilirska Bistrica